РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

#10 років НГУ (13-26.03.24)

# 10 років НГУ

Напередодні Дня Національної Гвардії України, який щороку відзначається 26 березня, в КЗ «Чернівецька спеціальна  школа N 3»  з 18 по 22 березня відбулося ряд заходів, присвячених цьому дню, а саме:

19 березня 2024 року в спортивній залі школи пройшов турнір з бадмінтону, який розпочався хвилиною мовчання, під час, якої всі присутні віддали належну шану і повагу  полеглим Героям нашої держави. В  змаганнях взяли участь учні 5-10 х  класів. Перемогу здобув учень 5-Б класу Бескоровайний Назар.

20 березня 2024 року був проведений майстер-клас по плетенню браслету зі шнурівки. Учні 7 класу з педагогом Р. Мартинюк поділились отриманими знаннями на гуртку “Умілі руки” та сплели браслети у кольорах Національної гвардії України.

Протягом тижня класні керівники та вихователі ГПД провели  тематичні уроки та бесіди, завдяки яким учні мали можливість поглибити свої знання про значимість та роль Національної Гвардії України у забезпеченні безпеки країни.

Також вихованці закладу мали можливість долучитися до конкурсу малюнків «Моя країна -моя відповідальність».

Завершився тиждень патріотичним флешмобом «Ой, у лузі червона калина», під час якого учні заспівали гуртом пісню «Ой, у лузі червона калина», яка стала неофіційним гімном народної боротьби проти російського окупанта.