РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Спільний відпочинок членів профспілки (12.03.24)

Відвідування театру

 

Культурний відпочинок є такою ж важливою складовою життя колективу КЗ «Чернівецька спеціальна школа #3»,  як і робочий процес, бо сприяє його зміцненню, розвитку, духовному збагаченню.

Саме тому педагоги школи відвідали Чернівецький обласний музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської, переглянули виставу “Земля” за однойменною повістю нашої славетної буковинської письменниці О.Кобилянської, яку презентував Коломийський академічний драматичний театр ім. І.Озаркевича.

Вразило у виставі все: неперевершена гра акторів – як оголений нерв; продумані декорації, що підкреслили замисел режисера; актуальність тематики й у наш час…

 


Відпочинок у Верховині

25 жовтня профспілка школи організувала цікаву та незабутню подорож на комфортабельному автобусі у Верховинський край. Першою тривалою зупинкою була гуцульська екологічна сироварня у Яровові. Піднімались крутими східцями на найнижчу полонину. Після цікової розповіді екскурсовода, власника сироварні, нас очікувала дегустація сортів смачних та різних на смак сирів.

Далі наш автобус прямував до хати-музею « У Тримбітаря». Де мали можливість познайомитися з  різними українськими старовинними народними інструментами, почути їв звучання та колоритну розповідь господаря музею.

Особливо вразила розповідь та знайомство з хатою – Граждою, у  справжній гуцульській хаті села Криворівні, де у свій час було знято фільм Сергія Параджанова «Тіні забутих предків», головним героєм якого був наш земляк, Іван Миколайчук.

Завершальним етапом «Дідовій аптеці», проходила дегустація смачного чаю. Екскурсії пройшли на одному подиху, де кожний знайшов щось цікаве саме для себе. І незважаючи на погодні умови, всі приїхали додому задоволені та щасливі.

Спільний відпочинок членів профспілки:

  • Екскурсійно – розважальні подорожі членів профспілки.
  • Святкування визначних подій шкільного життя
  • 1. «Чернівці – Бакота – Шишківські пагорби – Чернівці» 2019р.
  • 2. День вчителя. 2019 р.

post-05

post-03