РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Безпечний інтернет 10-11.02.2022

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Право на доступ і безпечне використання технологій залишається одним з ключових пріоритетів у майбутній Стратегії Ради Європи з прав дитини на 2022-2027р.р. Рада Європи рішуче підтримує боротьбу з сексуальною експлуатацією і сексуальним насильством над дітьми в Інтернеті. Саме тому, з нагоди 18-ї річниці до Дня безпечного Інтернету, що відзначається у цілому світі, учні 7-10 класів КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа №3» разом із Катериною Абрамовою (соціальним педагогом школи) та Русланом Ілікою (вчителем інформатики) приєдналися до цьогорічних заходів, приурочених даній тематиці. 10-11 лютого 2022 року відбулася інформаційна зустріч з елементами тренінгу на тему: «#не_ведись – прояви свою стійкість в Інтернеті», під час  якої висвітлювалися важливі питання: безпеки та небезпеки в Інтернет просторі для сучасних школярів; поняття секстингу та онлайн-грумінгу; спілкування дітей з онлайн-незнайомцями та розповсюдження особистої інформації на просторах Інтернет; як уберегти себе від шахрайства та не стати жертвою Інтернет небезпек, тощо.

Учні мали змогу переглянути та обговорити  відео “Online сексуальне насильство над дітьми в Інтернет», рекомендоване Міністерством цифрової трансформації  України  та Уповноваженим президента України з прав дитини, розроблене  спільно з Всеукраїнською організацією  «Stop Sexting Ukraine».

Тема безпечної поведінки учнів в Інтернеті залишається такою ж великою та обширною, як і онлайн простори Інтернету, тому й надалі буде продовжуватися робота у даному напрямку зі школярами, педагогами та батьками нашого закладу.