РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

День Соборності України (21.01.2022)

День Соборності України — одне зі знакових свят українського державотворення після Дня незалежності України.

22 січня 2022 року відзначаємо 103 річницю проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки — однієї з ключових подій Української революції 1917–1921 років.

Напередодні свята 21 січня класними керівниками та вихователями проведені тематичні уроки, патріотичні години, презентації «Діти єднають Україну», «Хай квітне наша Україна!» для учнів закладу освіти. Під час інформаційних годин педагоги з дітьми обговорили важливий момент історичного минулого – День злуки ЗУНР та УНР в одну державу та нинішню боротьбу проти російської агресії, як віхи єдиного процесу боротьби за незалежність України.

У шкільній медіатеці була організована тематична виставка літератури «Тернистий шлях до Соборності». Також педагоги з  дітьми у кожному  класі створювали яскраві  малюнки приурочені до Дня Соборності. У кабінеті природничо-математичного циклу учні 5-10 класів, після перегляду презентації та намальованих малюнків, тримаючи свої роботи  створили нерозривний,  символічний ланцюг єдності, щоб відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.