РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Екскурсія в музей Ольги Кобилянської (29.11.23)

Екскурсія в музей Ольги Кобилянської

З нагоди відзначення 160-річчя від Дня народження видатної української письменниці Ольги Юліанівни Кобилянської, учні КЗ «Чернівецька спеціальна школа N3” протягом цього тижня ознайомилися з життєвим і творчим шляхом «Буковинської горлиці».

З метою пізнавального та ефективного вшанування пам’яті нашої землячки, популяризації її літературної спадщини, вчителі провели зі здобувачами освіти різноманітні екскурсії, так як саме

Чернівці – це те місто, з яким доля особливо тісно пов’язала  письменницю, адже вона тут прожила понад 50 років. Останніх 13 років мешкала на вулиці Софії Окуневської, у будинку під номером 5, який письменниця придбала за власні гонорари. Саме за цією адресою в 1944 році було створено і відкрито літературно-меморіальний музей О. Кобилянській, в якому побували наші учні. Школярі із захопленням слухали екскурсовода, яка розповіла їм про життєвий і творчий шлях письменниці, про її навчання, родину, про зустрічі та дружбу з іншими письменниками. Учням пощастило в цей ювілейний день зануритися  у той час, коли жила Ольга Кобилянська, доторкнутися до речей, якими вона користувалася, побачити її першотвори тощо.

Окрім музею, пʼятикласники побували біля памʼятників нашої землячки та прогулялися пішохідною вулицею, яка названа на честь письменниці.