РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

«Квітка з паперового стаканчика» (20.10.2022)

«Квітка з паперового стаканчика»

20 жовтня у 2 класі відбулося практичне заняття гуртка «Умілі руки» на якому діти з вихователем Маринчук В. І. виготовляли Квітку з паперового стаканчика, але не просто квітку  – а квітку «Посмішку», квітку «Смайлик», квітку «Позитив», квітку «Друг».

Створення виробів з одноразових паперових стаканчиків — це заняття, яке розвиває посидючість, бажання все доводити до кінця, акуратність, старанність, креативне мислення, увагу, фантазію, просторову візуалізацію, дрібну моторику рук, творчість.

Окрім наведених вище навичок, діти розвивають у собі здатність планувати свою діяльність, діяти спільно з класом, до того ж такі заняття подарують багато позитивних емоцій, а готовий результат прикрасить кімнату або порадує серце близьким і рідним людям.

На занятті діти розгадували загадку, дізнались про те, з яких матеріалів можна виготовляти штучні квіти і де їх можна застосовувати.

Навчились працювати з таким матеріалом як паперовий стаканчик та коктельна трубочка. Закріпили свої знання з техніки безпеки при користуванні ножицями та познайомились  і побачили у роботі, як потрібно користуватись гарячим пістолетом, який використовувався при склеюванні головки квітки та листочків.