РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Міжнародний день прав людини (08.12.2021р.)

                                      Сьогодні, 8 грудня, в рамках щорічної Декади правових знань, серед учнів 8- 10 класів був проведений брейн- ринг на тему” Права свої знай, але обов’язки не забувай”. Змагання між двома командами ” Найкращі знавці” та “Невгамовні” провела вчитель історії і правознавства Гураль.С.І.

На початку заняття вчитель розповів історію виникнення свята Міжнародний день прав людини, учні дізналися про права людей , які записані в Декларації прав людини, згадали Конституцію нашої держави та Конвенцію про права дитини.

Брейн- ринг складався з кількох завдань: домашнє завдання, в якому учні розповідали про порушення прав героїв з відомих улюблених казок, виконували тести, використовуючи онлайн-гру”Кахут”, розгадувпли закодований вислів, співвідносили права і відповідні їм обов’язки, грали в гру “Так чи ні”.

Така форма проведення занять є цікавою для дітей. Вона формує пізнавальний інтерес до навчання. Виконання спільних завдань згуртовує їх, вчить відноситись один до одного з повагою, вчить цінувати та підтримувати своїх товаришів.