РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Останній дзвоник (09.06.2023)

На календарі 9 червня 2023 року…

В цей сонячний літній день для всіх школярів, батьків і вчителів на подвір’ї КЗ «Чернівецька спеціальна школа N3” відбулося свято Останнього дзвоника.

Завдяки нашим захисникам, свято минуло без повітряних тривог.

Вже традиційно, саме до цього свята, педагоги та учні готуються з особливою ретельністю. Адже це гарний привід продемонструвати досягнення дітей з особливими потребами. Директор школи Ольга Добржанська привітала всіх присутніх із завершенням нелегкого навчального року, побажала усім учасникам освітнього процесу змістовного літнього відпочинку, міцного здоровʼя та переможного миру; відзначила грамотами кращих учнів, виразила вдячність педагогам та батькам. Урочистості розпочалися з підняття державного прапора. Продовжили свято гуртківці школи, які привітали всіх присутніх творчими виступами.

Надзвичайно ніжно і водночас щемливо випускники виконали свій прощальний вальс, після якого, з побажаннями якнайшвидшої перемоги, запустили в небо жовто-блакитні повітряні кулі. Наприкінці свята пролунав останній дзвоник, сповіщаючи про початок веселих літніх канікул, а для випускників – про початок, не менш цікавого,  дорослого життя.

Зичимо нашим випускникам щасливої дороги, успішного навчання в училищі, здійснення мрій, миру і перемоги.