РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Повір у себе (24.11.22)

Повір у себе

Доброта – це вміння співчувати іншій людині, відгукуватися на її горе, яке може спіткати кожного з нас, це милосердя по відношенню до тих, хто потребує допомоги. Щорічно у листопаді проходить благодійний місячник Милосердя. У ньому беруть участь усі діти нашої школи.

Педагоги, на уроках та позаурочний час, через різноманітні бесіди, хвилинки спілкування та просто в приватній розмові, виховують почуття доброти, чуйності, милосердя, поваги до оточуючих. Засобами слова розвиваємо у  дітях позитивні риси особистості, навчаємо творити добро, милосердя, виховуємо почуття співпереживання, даємо надію на вільне та щасливе життя.

Відкриттям місячника стала класна година «Завжди знайти спосіб зробити людині добро», а після – діти мали змогу виготовити листівки у вигляді сердець та долоньок.

«Повір у себе», під такою назвою, 24 листопада, відбувся захід для учнів школи. Діти ще маленькі і конче важливо посіяти зернятко милосердя у душі, щоб виховати людину, сповнену світла та любові до навколишнього світу.

Є поміж нас багаті й бідні

Кому що треба, доля не пита.

Та є дві речі всім нам необхідні.

У світі – мир, а в душах доброта!