РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Різдвяна зірка в небі засіяла (21.12.23)

Різдвяна зірка в небі засіяла

Коли приходить зима, випадає перший сніг та наступають морози, ми неодмінно починаємо чекати та готуватися до Новорічних та Різдвяних свят. А свят зимою й справді чимало. І кожне має свої звичаї та обряди. Деякі зʼявилися ще в прадавні часи, інші – трохи пізніше, під впливом християнства.

Одне з 12 найбільших християнських свят – Різдво Христове. З нього почалася нова ера і нове літочислення. Цього дня сталася велика для всього християнського світу подія – народження Ісуса Христа у Вифлеємі. В цей день усі люди йдуть до церкви на святкову літургію, а вже після співають різдвяні пісні – колядки.

От і в нашому закладі відбувся захід «Різдвяна зірка в небі засіяла», на якому учні разом з педагогами показали звичаї та традиції святкування Різдва Христового. Це і родинний святий вечір, коли господар дому, як починало вечоріти готував свою оселю, обходив господарство, а господиня клала на стіл вечерю і коли на небі зʼявлялася перша зірка помолившись, сідали до столу. Ну і важливою подією цього вечора – прихід дітей – колядників та дорослих – церковної коляди, які вітають господарів зі святом. А наприкінці заходу провели ігри та забави для дітей на зимову тематику.

На нашому заході були присутні гості: заступниця начальника Чернівецької ОВА Грицку – Андрієш Юлія Петрівна; директор департаменту освіти і науки ОВА Сакрієр Оксана Леонідівна; заступниця директора департаменту освіти і науки Гринюк Оксана Іванівна. Найбільшим задоволенням для дітей були подарунки від гостей. Ми дякуємо нашим захисникам за змогу провести такий захід, зустріти Різдво, подарувати дітям радість.  Наш заклад завжди відкритий і радо приймає гостей.