РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Тиждень до дня Святого Миколая (21.12.2021)

          Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей, бо саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів.

    Вже стало традицією приймати гостей у нашому закладі до Дня Святого Миколая. Впродовж тижня з 15 грудня по 21 грудня до школи завітали студенти факультету історії, політології та міжнародних відносин ЧНУ ім. Ю.Федьковича, організація приватних підприємців, які придбали для учнів старшої школи картини по номерам. А студенти медуніверситету подарували фоаміран (пластичний замш) ще й побували на майстер-класах з «Виготовлення новорічної іграшки з фоамірану» у 5 класі, витинанки «Сніговичок» у 8 класі.

         17 грудня відбувся благодійний ярмарок солодощів “Подарунок від Святого Миколая”. Розпочали ярмарок представники  МО «Обнова», які завітали до учнів школи з дійством та  солодкими подарунками. Вже не перший рік меценатами школи є працівники Ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області, які щоразу  дарують дітям гарний настрій, солодощі, фрукти та спортивний інвентар.

Напередодні свят у школі проводилися виховні години, на яких дітей вчили писати лист Святому Миколаю. Так, 23 листа з малюнками Святому Миколаю потрапили до прихожан Собору Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ,  які згодом організували адресні допомоги дітям, що потребували теплих речей, канцтоварів, солодощів.

Щорічно працівники обласної дитячої бібліотеки організовують для учнів молодшої школи перегляд Новорічної казки, канцтовари та солодкі подарунки.