РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Виховний захід «Веселі козачата» (18.10.23)

Виховний захід «Веселі козачата»

18 жовтня 2023 року в КЗ «Чернівецька спеціальна школа N3» відбувся виховний захід «Веселі козачата», який підготували педагоги: Каруценко А.Я. та Козачук В.Ю. разом зі своїми вихованцями 5-А і 5-Б класів. Захід пройшов у рамках Тижня української писемності та мови.

Одягнувши традиційні українські костюми, ще зовсім юні, але в той же час відважні козачата, ознайомили присутніх з історією українського козацтва, виборювали перемогу в конкурсах «Переправа», «Кашовари», «Знавці історії»,  «Впізнай козака за чубом», танцювали гопака та співали.

Піднесений та радісний настрій панував упродовж усього заходу , як у дітей, так і у дорослих.

Усі гості свята, а саме учні 6-10 класів,  педагоги , батьки  пройнялися духом патріотизму, прагнучи бути схожими на сильних, мужніх та відважних воїнів – козаків.

По завершенню заходу «головна отаманша» шкільного козацтва, директор школи Добржанська Ольга Михайлівна, подякувала козачатам за свято та звернулася до присутніх і наголосила на важливості проведення таких заходів у наш час, адже вони виховують у дітей любов до своєї землі, гордість за свою Батьківщину та своїх предків, бажання творити та працювати для її добробуту і процвітання під мирним небом, а також бути морально і духовно готовим захистити її в лиху годину, виховувати справжніх патріотів своєї  Вітчизни.