РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Зустріч учнів з військовим ЗСУ 19.04.24

Зустріч учнів з військовим Збройних Сил України

 

19 квітня 2024 року в КЗ «Чернівецька спеціальна школа №3» відбулась зустріч учнів 6-10–х класів з військовим ЗСУ Олегом Матвєєвим. Відкрила захід директорка школи Ольга Добржанська, яка висловила щирі слова подяки всім нашим військовим за вірність, служіння Україні та її захист.

В ході розмови пан Олег поділився деталями своєї військової роботи. Зокрема, він розповів про те ким працював до війни, як і коли пішов воювати, де проходила його служба, які території нашої Батьківщини він з побратимами звільняв від ворога, про свої солдатські будні, про те, як йшли в наступ і боронились та багато іншого.

Учням школи Олег Вікторович подарував прапор 2-ої Гірсько-Штурмової роти 108-ої Гірсько-Штурмової бригади, де він проходив військову службу. Прапор військової частини з підписами його побратимів – це особлива святиня, яка несе в собі частинку душі всіх тих, хто був на передовій, їхнє бажання здобути Перемогу. І коли дивишся на прапор, списаний різними почерками, і читаєш побажання школярам від воїнів-героїв які сьогодні пишуть історію нашої Батьківщини, не викликає сумніву, що український народ вистоїть і неодмінно переможе!

Натомість учні подарували Матвєєву Олегу Вікторовичу на пам’ять браслети, які виготовили своїми руками та вручили квіти.

Спілкування пройшло у невимушеній атмосфері. Учні були безмежно щасливі особисто поспілкуватись з військовим. та висловити свою повагу та вдячність! Загалом ця зворушлива зустріч стала не просто зустріччю, а справжньою емоційною подією, яка вразила кожного до глибини душі.

Зі сльозами на очах присутні висловлювали слова подяки і шани нашим військовим за їхню мужність, силу волі, витривалість та незламність. Ми горді, що маємо таких земляків. Низький уклін ВАМ наші захисники! СЛАВА УКРАЇНІ!!!