РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Тематичне квест – заняття «Про дружбу і товаришування» (21.02.2023))

Тематичне квест – заняття «Про дружбу і товаришування»

21 лютого 2023 року у 2 класі було проведено тематичне квест – заняття «Про дружбу і товаришування». Метою даного заняття було:  формувати у дітей узагальнене поняття про дружбу і товаришування, хороші та погані вчинки, вміння висловлювати свою думку та слухати висловлювання своїх співрозмовників; сприяти розвитку духовності кожної дитини; формувати якості, необхідні для спілкування: симпатію, відкритість, доброзичливість; сприяти усвідомленню дітьми важливості дружби, формуванню атмосфери доброзичливості. Плекати вміння товаришувати, радіти спілкуванню з друзями, відчувати вдячність за їхню допомогу та підтримку. Розвивати мовлення дітей, увагу, пам’ять, творчість та фантазію. Виховувати дружелюбність, доброзичливість, прагнення допомагати іншим.

Все заняття діти допомагали маленьким чоловічкам знайти їхній найдорожчий втрачений скарб «Дружбу». Учні зробили «Дерево дружби» з долоньок, на яких були позитивні риси людини, а негативні якості викинули у смітник.

Наступне завдання «Шифрограма». Діти розгадали зашифроване слово «Дружба» і одразу ж відправили його назад у вазу в якій воно зберігалось. Також допомагали казковим героям, навчили маленьких чоловічків миритись за допомогою мирилок, а напослідок створили серце – пазл з девізом нашого класу:

У нас немає ТИ

У нас немає Я.

   Ми – єдиний клас.

  Ми – одна сім’я.