РАДІ ВІТАТИ ВАС НА САЙТІ КЗ "ЧЕРНІВЕЦЬКА СПЕЦІАЛЬНА ШКОЛА №3"

Заходи до свята Святого Миколая (13.12-20.12.22)

Заходи до свята Святого Миколая

Зимовий період – найулюбленіший час більшості дітей, бо саме взимку – найбільше свят і омріяних подарунків – іграшок та солодощів.

Вже стало традицією приймати гостей у нашому закладі до Дня Святого Миколая. Впродовж тижня з 14 грудня по 21 грудня в школі відбувся благодійний ярмарок сюрпризів «Подарунок від Святого Миколая».

Напередодні свят у закладі проводилися години спілкування, працювала творча майстерня «Листівка Святому Миколаю», де діти у малюнках зображували свої бажання та вчилися писати лист Святому Миколаю.

Так, 14 грудня до школи завітали діти катехитичної школи, яка діє при Соборі Успіння Пресвятої Богородиці УГКЦ разом з наставниками пані Оксаною Сиротюк та сестрою Лаврентією, батьками, членами МХС «Обнова», щоб залучити учнів нашої школи до акції «Подаруй світло захисникам». Організатори підготували майстер-клас з декупажу свічок, які згодом передадуть захисникам України. Розпочався майстер-клас з спільної молитви за Україну, яку очолив отець Андрій.

Вже не перший рік меценатами школи є працівники Ювенальної превенції ГУНП в Чернівецькій області, які щоразу  дарують дітям позитивні емоції, солодощі, фрукти та канцтовари. Впродовж багатьох років учні закладу чекають з нетерпінням наших друзів з молодіжної організації «Обнова», які приходять до дітей з дійством та подарунками. А діти готуються до заходу, вчать віршики про зиму, Святого Миколая, пісні та колядки.

Щорічно працівники обласної дитячої бібліотеки організовують для учнів молодшої школи перегляд Новорічної казки. Цьогоріч для учнів 2, 4-а, 4-б класів підготували  відео звернення з Новорічними привітаннями, солодкі подарунки та теплі рукавички.